Yönetimden Mesaj

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri ve bağlı kurumları olarak temel prensiplerimiz, sürekli gelişen tıp teknolojilerini yakından takip etmek, geleceğin tanı ve tedavi yöntemlerini hayata geçirmektir. Eğitimlerini Türkiye’nin ve dünyanın seçkin tıp fakültelerinde tamamlamış uzman doktor ve profesyonel sağlık kadromuz, dünya standartlarındaki teknolojik donanımımızla insan sağlığına değer katmak için çalışıyoruz.

Aynı zamanda, Türk Sağlık Sektörü’ne getirdiğimiz kaliteyi belgelemenin de haklı gururunu yaşıyoruz. Sağlık standartları konusunda dünyanın en önemli belirleyicisi olan JCI (Joint Comission International) tarafından ilk denetimde tüm sistemimizle tüm standartlarda akredite edildik. Başka bir deyişle, kalitesini ve başarısını uluslararası düzeyde belgeleyen ilk Türk Üniversite Hastaneleri Grubu olmaya hak kazandık.

Bilim ve teknolojinin insan sağlığı için bir araya getirildiği Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri ve bağlı kurumları, üniversite hastanesi olmanın farkındalığıyla, bilgi ve teknoloji üretmeye devam ediyor.

hastaneler

Kurulduğumuz günden bu yana sürekli artan başarı ve insan sağlığını her şeyin üstünde tutan bakış açımız, gücümüze güç katmaktadır. Hastanemiz, çatısı altında görev yapan tüm çalışanlarıyla Türkiye’yi daha sağlıklı bir geleceğe taşımakta ve bu kutsal görevin bilinciyle çalışmalarına devam etmektedir.

Hedefimiz, genel, branş hastanelerimiz ve poliklinik hizmetlerimizle sağlık sektöründe referans gösterilen üniversite sağlık kurumları topluluğu olmaktır.