Online Doktor Görüşmesi

İhtiyaç duyduğunuz ancak hastaneye gidemediğiniz ya da gitmeyi tercih etmediğiniz durumlarda Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri Online Doktor Görüşmesi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bunun için 444 7000 numaralı çağrı merkezimizi aramanız ya da aşağıdaki butonu tıklayarak başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

 

Online Doktor Görüşmesi buton

 

 

Online Doktor Görüşmesi

''Online Doktor Görüşmesi’’ Adımları
 

Online Görüşme Başvurusunun Gerçekleştirilmesi

Randevunuz için yeditepehastaneleri.com  adresi üzerinden  online başvuru yapabilirsiniz. En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. Ya da 444 7000 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Randevunun Oluşturulması / Onaylanması

Web sitesi üzerinden yaptığınız başvuru sonrasında çağrı merkezimiz sizi arayacak ve randevunuzu organize edecektir. Çağrı merkezimizi aradığınızda da gerekli bilgilendirmeler yapılarak randevunuz oluşturulacaktır. 

Görüşme Süreci

Standart hekim görüşme süresi 15 dakikadır. Bu süre ancak doktorunuz tarafından uzatılabilir. Randevu saatinizden 15 dakika öncesinde, geçmiş tahlil sonuçlarınızla birlikte uygun bir yerde görüşme için hazır bulunmanızı rica ederiz. 

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği ve hasta, doktor mahremiyeti politikamız nedeniyle görüntülü gerçekleştirilen hiçbir görüşme kayıt altına alınmamaktadır. Bu kayıt işleminin sizin tarafınızdan da yapılması yasal değildir.

 

Online Doktor Görüşmesi Hakkında Merak Edilenler
 

Hangi Branş ve Hekimler için Online Doktor Görüşmesi Yapabilirim?

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri Online Doktor Hizmeti branş ve hekimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için 444 7000 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Kapsamı Dışında Kalan Durumlar Nelerdir?

Ani gelişen hastalık, kaza, yaralanma, beyin ve omurilik yaralanmaları, travmalar, bilinç kaybı, ciddi yanıklar, göğüs ağrısı, kusma ve benzeri durumlarda, olayın meydana gelmesini takip eden ilk 24 saat içinde, tıbbi müdahale gerektiren acil durumlara ilişkin şikâyetler bu hizmet kapsamı dışındadır. Eğer bu tarz belirtileriniz varsa vakit kaybetmeden ilgili Acil Sağlık Hizmeti Birimlerine başvurmanızı öneririz.

Ödeme Süreci Nasıl Gerçekleşir?

Online Doktor Görüşmesi için Çağrı Merkezi temsilcilerimizle yapacağınız görüşmede, gerekli yönlendirmeler yapılacaktır. Hizmet bedeli için, EFT, havale veya mail order yöntemiyle güvenli şekilde ödeme yapabilirsiniz. Randevunuz, randevu saatinden 2 saat öncesine kadar, herhangi bir bedel yansıtılmadan iptal edilebilir. Bunun için, en geç 2 saat önce iptal bilgisinin Çağrı Merkezimize bildirilmesi gerekmektedir.

Görüşme ve Bağlantı İçin Gereksinimler Nelerdir?

Android, IOS veya Windows işletim sistemine sahip, ön kamerası olan herhangi bir akıllı telefon ya da kamera-ses donanımı uygun bir bilgisayar, kaliteli bir görüşme için yüksek hızlı internet bağlantısı yeterlidir.

Randevu / Görüşme Saatinde Hazır Olunmaması Durumunda Ne Olur?

Size verilen randevu saatinde hekiminiz tarafından arandığınızda, telefonunuzu cevaplayamaz ve ilgili saat aralığında hazır bulunmazsanız, hizmet kullanım hakkınızdan vazgeçmiş sayılırsınız. Bu durumda ücret iadesi yapılamaz.

Online Doktor Görüşmesi Kapsamında Kontrol Muayene Hakkı Var mıdır?

10 gün içinde bir kontrol görüşme hakkınız bulunmaktadır. Kontrol muayenesi gerektiği durumlarda doktorunuz sizi bilgilendirecektir. Kontrol randevunuzu Çağrı Merkezimiz üzerinden alabilirsiniz.