Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi

Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi

Adres

Caddebostan Mah. Bağdat Cad. No:238 34728 Göztepe Kadıköy / İstanbul

Telefon

444 9 347    

Faks

0216 363 62 11

E-Posta

[email protected]    

Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi Türkiye’nin ilk Diş Hastanesi'dir. Kurulduğu günden bu yana güçlü kadrosuyla kendi alanında öncü kurum olma özelliğini hiç kaybetmeden, güncel teknolojiyle donatılarak, kadrosu ve sunduğu kaliteli sağlık hizmeti ile ilkleri başarmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz; eğitim ve araştırma çalışmalarıyla ağız ve diş sağlığı uygulamalarının gelişimine katkıda bulunan, modern diş hekimliğinin tüm olanaklarını kullanarak ağız ve diş hastalıklarının tanı ve tedavilerini sağlayan, hastalarımıza etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, kaliteli ağız ve diş bakımı sunan, tüm çalışanlarına sürekli gelişim fırsatları sunarak aynı zamanda konusunda uzman diş hekimleri yetiştiren, çevre sağlığını gözeten ve koruyucu sağlık hizmetlerini ön planda tutan, hümanistik bir çalışma ortamı sağlayan, ulusal ve uluslararası düzeyde önde referans merkezi olmaktır.

Hastanemizde; Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Ağız Diş ve Çene Radyolojisi, Çocuk Diş Hekimliği, Endodonti, Oral İmplantoloji, Ortodonti, Periodontoloji, Protetik Diş Tedavisi ve Restoratif Diş Hekimliği alanlarında, 200 kişilik kadromuz ile 120 ünit ve genel anestezi altında işlem yapılabilen 3 ameliyathanemiz ile hizmet verilmektedir.

Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi; 2009 yılında sağlık sektöründe hasta hizmetleri denetiminde dünyanın en güvenilir kurumu olan Joint Commision International (JCI) tarafından personel yönetimi, bina alt yapısı, teknik donanım, acil durum hazırlıkları gibi 1500 civarındaki standart bakımından incelenmiş ve tüm standartlarda akredite edilmiştir. 3 yılda bir tekrarlanan bu denetimden 2012 ve 2015 yıllarında da başarı ile akreditasyonunu yenilemiştir. Böylece JCI’dan 3 kez akreditasyon alan dünyanın ilk ve tek Diş Hastanesi olmuştur.

Hastanemizden Görüntüler